В останній час цьому методу приділяється значна увага в багатьох країнах світу. Спочатку його називали методом проблем і пов’язувався він з ідеями гуманістичного напряму у філософії та освіті, розробленими американським філософом і педагогом Дж. Дьюї пропонував будувати навчання на активній основі, за допомогою цілеспрямованої діяльності учня, пов’язуючи з його особистісною зацікавленістю саме в цьому знанні.
Чому рухається повітря. Чим відрізняється сосна від кедру. Чому кульбабка так швидко розмножується. Як павук https://wizardsdev.com/ тче свою павутину. У дітей зникає страх перед неправильною відповіддю.
Які птахи водяться у нашій місцевості. Допоможи зимуючим птахам. Конструктивний (матеріальний, предметний) проект. Виготовлення матеріальних предметів. Виготовлення листівок, закладок, іграшок, сувенірів, настольних ігор.
Як зазначено на сайті Університетської школи Дрездена, заклад є спільним проєктом міста та Технічного університету Дрездена. Це безплатна державна загальноосвітня школа, яку фінансує місто. У школі під науковим супроводом випробовуються інноваційні методи до викладання та навчання. Питання проекту – питання, на які потрібно відповісти учасникам проектної групи, щоб достатньою мірою усвідомити і розкрити тему проекту. Підготовка висновків за результатами роботи над проектом. Зробити декілька зошитів з буквами.
За визначенням Buck Institute for Education, проектне навчання – це метод, навчаючись за яким, учні, певний час досліджуючи і реагуючи на справжні, цікаві та складні питання, отримують потрібні знання та навички. Робота над дослідженням методу проектів повинна бути цілеспрямованою та систематичною. Подорож навчальний проект це у світ символів.
Наприклад, під час двотижневих осінніх канікул один із тижнів ми працювали в школі, щоби підготувати й адаптувати навчальні матеріали. Такі підготовчі тижні рівномірно розподілені впродовж усього навчального року. Складання учнями плану роботи над проектом. Визначення наставництво джерел інформації, способів її збору та аналізу. Розподіл обов’язків щодо пошукової діяльності між учасниками проекту.
Краще виділити номінації. Прагніть самі підходити до усього творчо і навчайте цьому дитину. Допомагайте дітям засвоювати нові знання, але не намагайтеся все зробити замість них. Прислухайтеся до дітей. Не залишайте їх запитання без уваги.
Також діти потребуватимуть допомоги при підготовці проекту до презентації. Захист проекту – завершальний етап його виконання, коли учні звітують про проведену нами роботу. Як правило, захист проектів здійснюється у формі виставки тих виробів, які вони створили.
Самостійна пошукова робота учнів. Аналіз та обробка інформації. Виготовлення освітнього продукту.
About the Author